Jump to navigation
Jump to search
→Pokémon Found
(added new Pokemon table) |
|||
Line 161: | Line 161: | ||
| style="border:1px solid #66F" | N/A | | style="border:1px solid #66F" | N/A | ||
| style="border:1px solid #33F" | '''5%''' | | style="border:1px solid #33F" | '''5%''' | ||
|- | |||
|[[File:Pokemon 120Staryu.png|40px]]{{bp|Staryu}} | |||
| style="border:1px solid #f80" | N/A | |||
| style="border:1px solid #888" | N/A | |||
| style="border:1px solid #88F" | N/A | |||
|- | |||
|[[File:Pokemon 098Krabby.png|40px]]{{bp|Krabby}} | |||
| style="border:1px solid #f80" | N/A | |||
| style="border:1px solid #888" | N/A | |||
| style="border:1px solid #88F" | N/A | |||
|- | |||
|[[File:Pokemon 099Kingler.png|40px]]{{bp|Kingler}} | |||
| style="border:1px solid #f80" | N/A | |||
| style="border:1px solid #888" | N/A | |||
| style="border:1px solid #88F" | N/A | |||
|- | |||
|[[File:Pokemon 222Corsola.png|40px]]{{bp|Corsola}} | |||
| style="border:1px solid #f80" | N/A | |||
| style="border:1px solid #888" | N/A | |||
| style="border:1px solid #88F" | N/A | |||
|} | |} | ||
</div><div style="width: 49%; float: left;"> | </div><div style="width: 49%; float: left;"> |